Jak rezerwować?

Jak rezerwować?

1. Znajdź najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę – w pola wyszukiwarki wpisz interesujący Ciebie kierunek wycieczki i Twoje oczekiwania. Pojawią się spełniające Twoje wymagania oferty. Przeczytaj uważnie szczegóły wybranej wycieczki.

2. Wstępnie zarezerwuj wycieczkę – nic nie ryzykujesz, ponieważ wstępnie rezerwując wybraną wycieczkę nie ponosisz żadnych kosztów. Po wyborze terminu, lotniska, opcji wyżywienia i zakwaterowania nasz doradca skontaktuje się z organizatorem w celu sprawdzenia dostępności podanego terminu i wstępnie zarezerwuje wybraną ofertę.

3. Czekaj na telefon naszego doradcy – gdy już wstępnie zarezerwujesz wycieczkę , nasz doradca skontaktuje się z Tobą, aby potwierdzić rezerwację.

4. Dopełnienie formalności – kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Możesz wybrać czy podpisujesz umowę osobiście czy wolisz abyśmy wysłali ją pod wskazany przez Ciebie  adres.

5. Opłać wyjazd – na podany przez naszego doradcę numer konta, wpłać kwotę podaną w ofercie. 

6. Potwierdzenie rezerwacji – po opłaceniu wycieczki. Otrzymasz od naszego doradcy potwierdzenie rezerwacji. Ten dokument będzie potrzebny na lotnisku.

 

 

Przypomnienie – na dwa dni przed terminem wycieczki nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu potwierdzenia godziny wylotu lub wyjazdu. Czas ten możesz wykorzystać na pakowanie  oraz dokupienie niezbędnych rzeczy, które przydadzą się  na Twoich wymarzonych wakacjach.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania skontaktuj się z nami.

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500