O nas

 

StarTours - doświadczenie i gwarancja najwyższej jakości usług

Firma StarTours działa na rynku turystycznym od roku 2012, zatrudniając doświadczonych specjalistów z różnorodnych dziedzin branży turystyczno-eventowej - od indywidualnych wycieczek, poprzez sprzedaż biletów na przeloty i przejazdy na całym świecie, aż po organizację konferencji, kongresów i wyjazdów incentive.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie, zdobywane podczas pracy w renomowanych firmach z branży turystycznej (m.in. Orbis Travel), pozwala nam na przygotowanie ofert najwyższej jakości zarówno dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.

 

Specjalizujemy się w obsłudze firm w kwestii wyjazdów incentive, konferencji i kongresów branżowych. O naszej renomie świadczą liczne referencje zadowolonych z naszych usług Klientów, dla których organizujemy kolejne wyjazdy.

 

Posiadamy również bogatą ofertę wycieczek dla klientów indywidualnych, realizowanych przez renomowanych touroperatorów m.in.: ITAKA, TUI, Rainbow, Exim Tours, Grecos, Coral Travel, Adventure & Cruises, Atas – obozy i kolonie, Best Reisen, Frater, OK Tours, PBP Olsztyn, Sun&Fun. Świadczymy także sprzedaż biletów na liczne połączenia lotnicze (m.in. LOT, KLM, Lufthansa, a także wszystkich tanich linii lotniczych), zagraniczne połączenia autokarowe (m.in. Sindbad) oraz promowe (m.in. Stena Line). Szczególnie promujemy, popularne w ostatnim czasie, rejsy wycieczkowe pięknymi i ekskluzywnymi statkami po Morzu Śródziemnym, Fiordach Norweskich i Europie Północnej.

 

Zajmujemy się również sprzedażą ubezpieczeń turystycznych (TU Europa). Ubezpieczamy zarówno klientów korporacyjnych w podróżach służbowych, jak również klientów indywidualnych.Oferujemy także karty Euro<26, zapewniające osobom w wieku poniżej 30 roku życia liczne zniżki oraz dodatkowe ubezpieczenie w całej Europie, także ubezpieczenie OC.

 

Dbałość o Klienta i najwyższy poziom świadczonych usług, rzetelność oraz drobiazgowe przygotowanie każdej oferty to nasz standard współpracy z Partnerami korporacyjnymi oraz Klientami indywidualnymi. Marka StarTours jest synonimem najwyższej jakości w dziedzinie usług turystycznych i eventowych.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować dla Państwa każdy wyjazd grupowy, wycieczkę czy event biznesowy – od fazy wstępnego planowania, poprzez przygotowanie oferty i programu, rezerwację miejsc noclegowych oraz biletów aż po wynajęcie przewodnika w miejscu docelowym.

 

Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług i gwarantuję, że będziecie Państwo z nich niezwykle zadowoleni.

Aleksandra Dmytrasz

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500